WYNAJEM SALI

Masz własny pomysł na imprezę, ale brakuje Ci miejsca do jej realizacji? Oferujemy możliwość wynajmu sali pole dance wyposażonej w profesjonalne rurki, lustra oraz przytulny klimat. Nasze studio jest dostępne dla osób prywatnych oraz dla organizatorów eventów.

 

EVENTY

DOROŚLI

Szukasz oryginalnego pomysłu na wieczór panieński lub organizację urodzin? Świetnie trafiłaś! Proponujemy wynajem sali 120 minut, w tym 1h nauki prostej, kobiecej i zmysłowej choreografii do wybranej muzyki. Druga godzina jest dla Was, podczas której sala i rurki są do Waszej dyspozycji. Pakiet obejmuje pokaz pole dance jednej z instruktorek naszego studia, dekorację sali oraz symboliczny kieliszek szampana i słodki poczęstunek. Za dodatkową opłatą oferujemy fotorelację całej imprezy lub wydłużenie wynajmu sali. 


DZIECI

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka zapraszamy do wynajmu sali do 3h, w tym godzinną naukę pole dance w świetnej atmosferze oraz dodatkowe atrakcje wybierane wcześniej. Gwarantujemy dekorację sali, przekąski i napoje. Szczegóły i cena ustalane indywidualnie.

Jesteś gotowa?